Ogłoszenie

Zespół orzekający

Najbliższe posiedzenie zespołu orzekającego odbędzie się

28.02.2018 r. godz. 800

Galerie


Witaj na stronie Powiatowej Poradni Psychologiczno Pedagogicznej w Tarnowie
2. Tarnowski Festiwal Psychologii i Rozwoju Osobistego PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
czwartek, 21 marca 2013 20:10

2. Tarnowski Festiwal Psychologii i Rozwoju Osobistego
8-13 kwietnia 2013

Stowarzyszenie Psychologii, Edukacji i Rozwoju Osobistego ?Kropla Słońca? zaprasza na Drugi Tarnowski Festiwal Psychologii i Rozwoju Osobistego!

Ideą Festiwalu jest w przystępnej i atrakcyjnej formie promować rozwój osobisty i zawodowy, propagować w jaki sposób korzystać ze zdobyczy psychologii, psychoterapii, logopedii i pedagogiki, by zwiększać jakość i zadowolenie z życia. Celem Festiwalu jest oswajać z psychologią, pokazać możliwość jej praktycznego stosowania w codziennym życiu: w pracy, w domu, w relacjach służbowych, prywatnych i rodzinnych. Festiwal ma być fuzją nauki z praktyką - wykładom towarzyszyć będą warsztaty, pokazujące możliwości praktycznego zastosowania teorii.

To już drugie takie wydarzenie w Tarnowie, ale mamy nadzieję, że nie ostatnie. Jednocześnie z wiosną Festiwal Psychologii wychodzi także w powiat tarnowski ? ogromna część zajęć odbywać się będzie w Żabnie. Zajęcia odbywać się będą na Małopolskiej Wyższej Szkole Ekonomicznej w Tarnowie, 3 tarnowskich przedszkolach, Gminnym Centrum Kultury i przedszkolu w Żabnie.

Wstęp na wszystkie wydarzenia w ramach Festiwalu jest bezpłatny!
Komunikacja interpersonalna, asertywność, wychowanie bez przemocy, kobiecość, stres, wypalenie zawodowe, kreatywność, techniki pamięciowe, recyklingowe warsztaty plastyczne, spektakle i monodramy młodych artystów z tarnowskich szkół ? to tylko niektóre z podejmowanych w czasie Festiwalu tematów.

Festiwal został objęty honorowym patronatem przez Prezydenta Miasta Tarnowa Ryszarda Ścigałę, Starostę Tarnowskiego Romana Łucarza, Burmistrza Żabna Stanisława Kusiora, Małopolską Wyższą Szkołę Ekonomiczną w Tarnowie, patronatem medialnym przez Radio RDN Małopolska, Magazyn ?Miasto i ludzie?, Nową Gazetę Żabnieńską.

Szczegółowe informacje nt. Festiwalu już wkrótce na stronie Stowarzyszenia: www.kroplaslonca.blogspot.com i www.facebook.com/SPEiRO.KS

 

 


 

 
Zmiana rozporządzenia - numery PESEL PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
poniedziałek, 18 marca 2013 19:30

Informujemy, że od 15 marca 2013r. nastąpiła zmiana rozporządzenia w sprawie szczegółowych zasad działania publicznych poradni psychologiczno-pedagogicznych w tym publicznych poradni specjalistycznych. W związku z tym pracownicy Powiatowej Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Tarnowie są zobowiązani do umieszczania danych PESEL w nagłówku wydawanej opinii.
Prosimy zatem Rodziców o posiadanie danych PESEL podczas wizyty z dzieckiem w Poradni.

linia


 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 następna > ostatnia >>

Strona 8 z 8