Ogłoszenie

Zespół orzekający

Najbliższe posiedzenie zespołu orzekającego odbędzie się

16.08.2017 r. godz. 800

Galerie


Witaj na stronie Powiatowej Poradni Psychologiczno Pedagogicznej w Tarnowie
V OGÓLNOPOLSKI TYDZIEŃ KARIERY 14-20 PAŹDZIERNIKA 2013 R. PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
czwartek, 03 października 2013 18:24

PPPP w Tarnowie w dniu 15.10.2013 roku będzie uczestniczyć  w Dniu Otwartym Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej, który organizowany jest  w ramach V Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery. Zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska wystawienniczego w godzinach 10-14. Będzie można zapoznać się z ofertą Poradni oraz uzyskać indywidualne porady i konsultacje dotyczące wyborów edukacyjno-zawodowych. W ramach OKT doradcy zawodowi przeprowadzą także zajęcia z uczniami gimnazjum dotyczące wyboru zawodu i szkoły. Gimnazjaliści będą mogli skorzystać z indywidualnej pomocy doradcy zawodowego na terenie swojej szkoły.

Cały tekst w pliku pdf.Poprawiony: czwartek, 03 października 2013 18:30
 
DOBRY RODZIC-SZCZĘŚLIWE DZIECKO ? PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
środa, 18 września 2013 18:31

Powiatowa Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna i Specjalny Ośrodek Szkolno- Wychowawczy  w Zbylitowskiej Górze zapraszają  wszystkich chętnych rodziców do udziału w zajęciach dyskusyjno-warsztatowych, które odbywać się będą w każdą drugą środę miesiąca o godz. 17.00 w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym  w Zbylitowskiej Górze przy ul. Zbylitowskich 95.

Cały tekst w pliku pdf.

 

 


Poprawiony: środa, 18 września 2013 19:28
 
Wakacyjne wspomnienia z zajęć w Powiatowej Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Tarnowie Filia w Żabnie. PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
środa, 18 września 2013 17:31

Mówić każdy może trochę lepiej lub ?. wcale nie gorzej?? Chciałoby się śpiewnie powiedzieć cytując temat zajęć z tegorocznych wakacji w Poradni w Żabnie. Bo rzeczywiście każde zdrowo rozwijające się dziecko może mówić poprawnie zarówno od strony artykulacyjnej, jak i słowno pojęciowej ? oczywiście w granicach możliwości wiekowych.

Cały tekst w pliku pdf. 


Poprawiony: środa, 18 września 2013 18:30
 
Zajęcia wakacyjne - 2013 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   

Zajęcia wakacyjne

 


 

 
Sprawozdanie z przeprowadzonych warsztatów szkoleniowych PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   

Wspomaganie rozwoju dzieci z Zespołem Downa na terenie placówek oświatowych i w środowisku rodzinnym
w Powiatowej Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Tarnowie
Filia w Tuchowie

Prawidłowe kształtowanie się mowy dziecka stanowi podstawę jego rozwoju. W celu doskonalenia  i ujednolicenia oddziaływań wychowawczo ? dydaktycznych w pracy z dzieckiem realizującym kształcenie specjalne, Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Tarnowie Filia w Tuchowie dnia 5 czerwca 2013r. w Domu Kultury w Tuchowie zorganizowała warsztaty szkoleniowe dla logopedów i nauczycieli na temat: Wspomaganie rozwoju dzieci z Zespołem Downa na terenie placówek oświatowych i w środowisku rodzinnym.

Cały tekst w pliku pdf.

Mini-galeria zdjęć.

 


 
Zaproszenie PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   

 

 

 

 

Szanowni Państwo     
Dyrektorzy
Szkół oraz Przedszkoli
w gminach: Tuchów, Gromnik, Ciężkowice, Ryglice, Rzepiennik Strzyżewski

Powiatowa Poradnia Psychologiczno ? Pedagogiczna w Tarnowie Filia w Tuchowie zaprasza logopedów i nauczycieli realizujących kształcenie specjalne na warsztaty szkoleniowe:
Wspomaganie rozwoju dzieci z Zespołem Downa na terenie placówek oświatowych i w środowisku rodzinnym

termin:    5 czerwca 2013 r. godzina 13.00
miejsce:    Dom Kultury w Tuchowie, ul. Chopina 10


Całość ogłoszenia wraz z programem do pobrania w pliku pdf...

 


 
Dzień Otwarty w Powiatowej Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Tarnowie PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
środa, 08 maja 2013 04:42

Dzien_OtwartyDzień Otwarty w Powiatowej Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Tarnowie
22 maja 2013r. w godz. 8.00-18.00


Szanowni Rodzice, Uczniowie i Nauczyciele,

Bardzo serdecznie zapraszamy do skorzystania z porad i konsultacji organizowanych w ramach Dnia Otwartego Powiatowej Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Tarnowie. Proponujemy możliwość kontaktu ze wszystkimi specjalistami pracującymi w naszej Poradni, a więc: psychologami, pedagogami, logopedami i doradcami zawodowymi. Ubiegłoroczne doświadczenia pokazały, że inicjatywa Dnia Otwartego zyskała zainteresowanie i okazała się dobrym pomysłem.
Przez cały dzień będzie możliwość konsultacji, uzyskania porady, rozmowy. Bez wcześniejszego ustalania terminu można rozwiać swoje wątpliwości czy uzyskać wsparcie.
Zapraszamy 22 maja 2013r w godz. 8.00-18.00 do Powiatowej Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Tarnowie a także do Filii PPPP w Tuchowie, w Żabnie i w Wojniczu.

 


 

 
2. Tarnowski Festiwal Psychologii i Rozwoju Osobistego PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
czwartek, 21 marca 2013 20:10

2. Tarnowski Festiwal Psychologii i Rozwoju Osobistego
8-13 kwietnia 2013

Stowarzyszenie Psychologii, Edukacji i Rozwoju Osobistego ?Kropla Słońca? zaprasza na Drugi Tarnowski Festiwal Psychologii i Rozwoju Osobistego!

Ideą Festiwalu jest w przystępnej i atrakcyjnej formie promować rozwój osobisty i zawodowy, propagować w jaki sposób korzystać ze zdobyczy psychologii, psychoterapii, logopedii i pedagogiki, by zwiększać jakość i zadowolenie z życia. Celem Festiwalu jest oswajać z psychologią, pokazać możliwość jej praktycznego stosowania w codziennym życiu: w pracy, w domu, w relacjach służbowych, prywatnych i rodzinnych. Festiwal ma być fuzją nauki z praktyką - wykładom towarzyszyć będą warsztaty, pokazujące możliwości praktycznego zastosowania teorii.

To już drugie takie wydarzenie w Tarnowie, ale mamy nadzieję, że nie ostatnie. Jednocześnie z wiosną Festiwal Psychologii wychodzi także w powiat tarnowski ? ogromna część zajęć odbywać się będzie w Żabnie. Zajęcia odbywać się będą na Małopolskiej Wyższej Szkole Ekonomicznej w Tarnowie, 3 tarnowskich przedszkolach, Gminnym Centrum Kultury i przedszkolu w Żabnie.

Wstęp na wszystkie wydarzenia w ramach Festiwalu jest bezpłatny!
Komunikacja interpersonalna, asertywność, wychowanie bez przemocy, kobiecość, stres, wypalenie zawodowe, kreatywność, techniki pamięciowe, recyklingowe warsztaty plastyczne, spektakle i monodramy młodych artystów z tarnowskich szkół ? to tylko niektóre z podejmowanych w czasie Festiwalu tematów.

Festiwal został objęty honorowym patronatem przez Prezydenta Miasta Tarnowa Ryszarda Ścigałę, Starostę Tarnowskiego Romana Łucarza, Burmistrza Żabna Stanisława Kusiora, Małopolską Wyższą Szkołę Ekonomiczną w Tarnowie, patronatem medialnym przez Radio RDN Małopolska, Magazyn ?Miasto i ludzie?, Nową Gazetę Żabnieńską.

Szczegółowe informacje nt. Festiwalu już wkrótce na stronie Stowarzyszenia: www.kroplaslonca.blogspot.com i www.facebook.com/SPEiRO.KS

 

 


 

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 następna > ostatnia >>

Strona 8 z 9