Ogłoszenie

Zespół orzekający

Najbliższe posiedzenie zespołu orzekającego odbędzie się

18.12.2018 r. godz. 800

Galerie


Zimowe wspólne czytanie PDF Drukuj
Ocena użytkowników: / 0
SłabyŚwietny 
Aktualnosci
Wpisany przez Wiesława Pijanowska-Bysiek   
piątek, 01 grudnia 2017 14:46

Logopedzi z Powiatowej Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Tarnowie po raz kolejny chcą pokazać, że słowo drukowane na kartach książek może dostarczać głębokich wrażeń i stać się źródłem radości oraz inspiracji. Zachęcamy rodziców, opiekunów, nauczycieli, dzieci i młodzież, aby zimowe wspólne czytanie było czynnością codzienną.
Pracownicy Poradni włączyli się w akcje zainicjowane przez Fundację „ABC XXI Cała Polska czyta dzieciom”.

Książka pod każdą choinką!
Pragniemy dzielić się radością czytania, dlatego pod koniec grudnia przy choince w Powiatowej Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Tarnowie pojawi się półka z książkami. Wspólna lektura książki umili dzieciom i ich rodzicom chwile oczekiwania na wizytę u logopedy, psychologa czy pedagoga.
Zachęcamy wszystkich dorosłych, aby dziecko również w domu znalazło pod choinką książkę wraz z zapewnieniem, że będzie ona wspólnie czytana. Jednym z najpiękniejszych prezentów, jaki możemy ofiarować, to wspólnie spędzony czas właśnie przy książce.

Zima z książką
Logopedzi organizują zajęcia pod hasłem „Zima z książką” również na terenie przedszkoli. W miesiącach: styczeń i luty 2018 r. logopeda z „książką pod pachą” odwiedzi wybrane przedszkola. Czekamy na pisemne zgłoszenia i zaproszenia. Ze względu na ograniczoną ilość wolnych terminów decyduje kolejność zgłoszeń.

Zapraszamy do wspólnego zimowego czytania!