Ogłoszenie

Zespół orzekający

Najbliższe posiedzenie zespołu orzekającego odbędzie się

23.01.2019 r. godz. 800

Galerie


Aktualnosci
Dobry rodzic - szczęśliwe dziecko? PDF Drukuj
Aktualnosci
Wpisany przez Administrator   
niedziela, 06 maja 2012 13:30

W roku szkolnym 2011/2012 została zainicjowana propozycja dla rodziców zajęć dyskusyjno-warsztatowych. Dzięki współpracy terapeutów Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w  Zbylitowskiej Górze oraz Powiatowej Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej opracowano program spotkań, których naczelnym celem było wsparcie kompetencji wychowawczych rodziców dzieci w różnym wieku.

Uwieńczeniem spotkań będzie seminarium wygłoszone przez ks. dr Jerzego Smolenia zatytułowane zgodnie z główną myślą: Dobry rodzic - szczęśliwe dziecko? Serdecznie zapraszamy wszystkich ciekawych rodziców, poszukujących nowych informacji o sposobach wpływu wychowawczego i pomocy w trudnych, codziennych sytuacjach.

Spotkanie odbędzie się 31 maja 2012r o godz. 14:30 w siedzibie  Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w  Zbylitowskiej Górze ul. Zbylitowskich 95.
 
PDF Drukuj

Dzień Otwarty w Powiatowej Poradni Psychologiczno-Pedagogicznejw Tarnowie
15 maja 2012r w godz. 8.00-18.00


LogoPracownicy Powiatowej Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Tarnowie rok rocznie włączali się w Ogólnopolską akcję pod hasłem Dzień Bezpłatnych Diagnoz Logopedycznych. Obecnie pragniemy zaproponować możliwość skorzystania z porad i konsultacji wszystkich specjalistów pracujących w naszej Poradni, a więc: psychologów, pedagogów, logopedów i doradców zawodowych.
Wsparcie psychologiczne jest niezmiernie ważne w momentach trudnych, kiedy mamy kłopot z podjęciem decyzji, dotykają nas porażki, odczuwamy silny poziom stresu czy niepokoju. Często wydaje się, że nie ma co panikować i przełamiemy te chwilowe niedogodności a z czasem coraz gorzej funkcjonujemy w relacjach społecznych, popadamy w konflikty w domu i w pracy... Pomyślmy w jak trudnej sytuacji są nasze dzieci, które nie posiadają jeszcze dojrzałych mechanizmów radzenia sobie z codziennymi przeszkodami.
Na bazie zgłaszanych przez Państwa potrzeb powstał pomysł zorganizowania Dnia Otwartego w Powiatowej Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej  w Tarnowie. Przez cały dzień rodzice, nauczyciele oraz dzieci i młodzież będą mogli przyjść, zapytać, rozwiać wątpliwości, w przyjaznej atmosferze porozmawiać o trudnościach.
Zapraszamy 15 maja 2012r w godz. 8.00-18.00 do Powiatowej Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej  w Tarnowie a także do Filii  w Tuchowie, w Żabnie i w Wojniczu. Dyżury poszczególnych specjalistów zamieszczone są poniżej.

Tabela

 


 

 
Dzień Otwarty PDF Drukuj

Dzień Otwarty

linia

 
<< pierwsza < poprzednia 11 12 13 14 następna > ostatnia >>

Strona 14 z 14